88690343 - 021

ساعات کاری : 9 الی 17

چه وب سایتی با چه قیمتی؟

مقاله چه وب سایتی با چه قیمتی

آنچه در این مقاله میخوانید

Facebook
Twitter
LinkedIn
وب سایت و داشتن وب سایت برای تمامی کسب و کارها یک الزام می باشد. در این مقاله توضیحاتی جامع در مورد سفارش طراحی وب سایت به شما ارائه می شود.

چه وب سایتی با چه قیمتی؟

کسانی که کسب و کار برای آنها جدی است و به تحولات بازار آگاهی دارند، داشتن یک وب سایت حرفه ای یک ضرورت به حساب می آید و می دانند  که کسب و کار آنها بدون حضور در دنیای دیجیتال و داشتن یک وب سایت و محیط کسب و کار دیجیتال اختصاصی و مختص به خود، جدای از حضور در سایر پلتفرم های دیجیتال از جمله اینستاگرام، فیس بوک، بله، سروش، ایتا و غیره غیر قابل انکار است.

اما مشکل این افراد زمانی شروع می شود که جهت سفارش طراحی وب سایت اقدام به تحقیق می کنند. آنها با افراد و شرکت های بسیاری مواجه می شوند که قیمت های مختلف و بسیار با تنوع زیاد را به آنها می دهند.
هر کدام از شرکت های ارائه دهنده بستر و پلتفرم خاصی را به آنها پیشنهاد می دهند و همه مدعی هستند که مورد پیشنهادی آنها از همه بهتر است و این موضوع باعث سردرگمی آنها می شود.

در این مقاله می خواهم با توجه به تجربه بالای بیست ساله شرکت مدیران برتر در این زمینه کسب شده است به تعدادی از سوالات شما در مورد طراحی وب سایت پاسخ دهم.

مقاله ” مزایای داشتن وب سایت ”  را جهت اطلاعات بیشتر توصیه می شود

سفارش طراحی وب سایت
شرکت مدیران برتر با بیش از بیست سال سابقه طراحی وب سایت

الزامات داشتن وب سایت

کسی که می خواهد یک وب سایت داشته باشد باید سه امکان را تهیه کند و هزینه هر کدام را پرداخت کند.
1 – ثبت دامنه (Domain Registration)
2 – اجاره میزبانی
3 – طراحی وب سایت

مفهوم دامنه، میزبانی و طراحی چیست؟

مفهوم دامنه

برای اینکه مفهوم این سه را بتوانم بهتر توضیح دهم یک مثال می زنم.
فرض کنیم شما می خواهید یک شرکت فیزیکی به صورت رسمی راه اندازی کنید. درگام اول می روید اداره ثبت شرکت ها و درخواست ثبت شرکت می دهید و اولین قدم در ثبت شرکت این است که شما تعدادی نام برای شرکت خود پیشنهاد بدهید و نام پیشنهادی شما به شرطی پذیرفته می شود که قبلا توسط شخص دیگری ثبت نشده باشد و در آینده آن نام ثبت شده شما بر روی تابلوی جلوی شرکت جهت شناسایی مراجعه کنندگان نصب می شود.

دامنه، همان نام اختصاصی شما است که تابلوی آن است و نباید در کل اینترنت آن نام قبلا ثبت شده باشد.

هر دامنه دارای یک نام و یک پسوند می باشد و مجموع نام و پسوند نباید تکراری باشد. پسوند ها نمونه های مختلفی دارند که هر کدام معنای خاص خودش را دارند. در اینجا به تعدادی از مهمترین پسوندهای رایج اشاره می کنم .

دامنه های رایج در وب سایت ها
دامنه های رایج در وب سایت ها

پسوند های رایج دامنه و معانی آنها

پسوند com. : این پسوند مخفف Commercial به معنای تجاری است و معمولا سایت های تجاری و معاملاتی از آن استفاده می کنند. این پسوند یکی از رایج ترین پسوند ها است.

پسوند Net. : این پسوند مخفف Network به معنای شبکه است و معمولا شرکت های ارائه دهنده شبکه های اینترنتی و خدمات اینترنتی از این پسوند استفاده می کنند.

پسوند Org. : این پسوند مخفف Organization به معنای سازمانی می باشد و مراکز و سازمانها و مراکز غیر انتفاعی از این پسوند استفاده می کنند.

پسوند biz : این پسوند به معنای Business است و معمولا برای سایت های تجارت الکترونیک و معاملاتی از این پسوند استفاده می کنند.

پسوند Info : این پسوند مخفف Information است به معنای اطلاعات، معمولا سایت های بانک اطلاعاتی، خبری و اطلاع رسانی از این پسوند استفاده می کنند.

پسوند Mobi : این پسوند مخفف Mobile است و به معنای گوشی همراه و معمولا سایت هایی که ارائه دهنده خدمات موبایل، فروشنده گوشی های موبایل و یا خدمات آن هستند از آن استفاده می کنند.

پسوند ir. : این پسوند مخفف ایران است و جزء پسوند های ملی است و مختص سایت هایی است که در ایران فعالیت می کنند.

پسوند Edu : این پسوند مخفف Education  است و سایت های آموزشی و خدمات آموزشی از آن استغاده می کنند.

میزان تاثیر گذاری نام دامنه بر روی سئو سایت

شاید برای عده ای این سوال مطرح شود که آیا نام دامنه تاثیری بر روی سئوی سایت دارد؟

پاسخ این است که بله، دارد، اما تاثیر گذاری آن زیاد نیست ولی دامنه دات آی آر در بعضی از موارد که دارای تحریم است دچار مشکل می شود.
برای مثال در گوگل ایران تحریم شده است و برای تبلیغات در گوگل ادز سایت های با پسوند دات آی آر تحریم هستند.

دامنه آیا دائمی است؟

در پاسخ به این سوال باید جواب داد خیر.

شما دامنه هار ا می توانید از مدت 1 سال تا ده سال خریداری نمائید و پس از پایان زمان خرید، که البته معمولا یک هفته قبل از رسیدن زمان انقضاء از طرف شرکت ارائه دهنده برای شما ایمیلی جهت تمدید ارسال می شود، باید نسبت به تمدید اقدام نمائید، در غیر این صورت دامنه پس از انقاضاء در دسترس دیگران می باشد و احتمال خریداری آن توسط شخص دیگری است که در آن صورت دیگر شما صاحب آن دامنه نخواهید بود.

من می خواهم برای سایتم چند دامنه داشته باشم.

این امکان برای شما وجود دارد که برای یک سایت چند دامنه مختلف و یا چند دامنه با نام مشترک و پسوند مختلف داشته باشید و از لحاظ فنی اصطلاحا دامنه ها را بر روی یک دامنه ریدایرکت می کنند.

چگونه دامنه خود را ثبت کنم؟

برای ثبت دامنه ir. شما کافی است به سایت اصلی ارائه دهنده دامنه های دات آی آر به نام ایرنیک با آدرس ایرنیک (IRNIC) – ایرنیک رجوع کنید و پس از ثبت نام، دامنه مورد نظر خود را جستجو نموده و در صورت امکان، آن را  جهت طراحی وب سایت خود ثبت نمائید.

برای ثبت دامنه های بین المللی، در صورتی که امکان پرداخت دلاری داشته باشید می توانید به سایت اصلی ارائه دهنده  به نام جوکر دات کام (https://joker.com) رفته و دامنه خود را ثبت نمائید، در غیر اینصورت می توانید از شرکت های داخلی که نمایندگی آن را دارند و یا برای شما خرید می کنند اقدام نمائید.

قیمت های ثبت دامنه چقدر است؟

قیمت ثبت یکساله  دامنه دات آی آر برای وب سایت هم اکنون حدود 30،000 تومان است ولی قیمت دامنه های بین المللی از آنجا که بر حسب دلار هستند دائما تغییر می کنند و بسته به نوع پسوند، قیمتی حدود 100،000 تومان به بالا می باشد که می توانید از سایت جوکر قیمت های اصلی و همچنین از سایت های ارائه دهنده ایرانی نیز قیمت ها را استعلام بگیرید.

میزبانی یا هاستینگ (Hosting) سایت

مفهوم میزبانی(Hosting)

میزبانی را با توجه به تعریفی که در ابتدا برای راه اندازی کسب و کار سنتی گفتم این است که در واقع میزبانی یا هاست همان فضای کسب و کار شما است.

همان محل و دفتر شرکت شما و در سایت و اینترنت در واقع یک کامپیوتر است که اطلاعات شما در آن قرار گرفته و  آن کامپیوتر با سرعت و امکانات بالا اطلاعات مورد درخواست بازدید کننده های شما را که طراحی و کد نویسی شده اند را به بازدید کنندگان نمایش می دهد.

میزبانی و هاست انواع مختلفی دارند از جمله هاست اشتراکی، هاست ابری، هاست اختصاصی و سرور اختصاصی که از آنجایی که این مواردو مفاهیم و توضیحات آنها گسترده می باشد توضیحات این موارد در مقاله ای تخصصی در خصوص طراحی وب سایت در این مورد خواهیم پراخت.

چه مواردی در هاست و میزبانی مهم  هستند.

هاست ها انواع مختلف با خدمات متنواعی هستند و امکانات و نوع سرویس های آنها بسیار مهم می باشد در اینجا به تعدادی از آیتم های مهم در هاست اشاره می کنم.

میزان فضا :

میزان فضای تعلق گرفته به شما باید مناسب باشد، منظور از مناسب این است که در عین اینکه امکان طراحی و درج اطلاعات مربوطه شما را داشته باشد پیش بینی معقولی نیز نسبت به افزایش اطلاعات شما داشته باشد. در صورتی که این فضا کم باشد شما در درج اطلاعات سایت خود دچار مشکل می شوید و اگر این فضا بیش از حد نیاز شما باشد هزینه ای مازاد بابت فضای استفاده نشده پرداخت کرده اید.

سرعت هاست و سرور ارائه دهنده:

سرعت هاست  ها بسته به سخت افزار های آنها از نوع پرازنده، حافظه رم و … متفاوت است و این سرعت در بالا آمدن سایت شما و سئو و همچنین اعتبار شما در سرویس دهنده و موتورهای جستجو تاثیر مستقیم دارد.

میزان آپ تایم(UP time):

در مواقعی سرورها نیاز به سرویس و تعمیرات دارند و سرویس دهنده بر حسب میزان سرور های پشتیبانی که در نظر گرفته اند باید سایت شما را بالا نگه دارند، مدت زمانی که سرور ها آپ هستند، سایت شما هم نمایش داده می شود و در زمانی که سرور مربوطه Down می شود سایت شما نمایش داده نمی شود. درصد آپ بودن سرور ها بسیار در سرویس دهی شما و همچنین سئوی وب سایت شما مهم و تاثیر گذار است.

شاید بسیاری از ارائه دهندگان ادعا کنند که سرور آنها 99/99 درصد آپ هستند اما صحت این موضوع را معمولا متخصصن از طریق ابزارهای رصد چک می کنند.

امنیت سرور

یکی دیگر از نکات بسیار مهم در سرور های ارائه دهنده و قیمت آنها میزان امنیت و سرویس های امنیتی است که بر روی آنها نصب شده و دائما از حمله های هکری محافظت می کنند. در صورتی که یک سرور در سرویس دهی امنیتی ضعیف عمل نماید و یا به روز نباشد خطر هک سایت شما بالا است و این به معنای از دست رفتن سایت و حتی اعتبار شما و کسب و کار شما می باشد.

پهنای باند و ترافیک

پهنای باند و ترافیک به زبان ساده به این معنا است که میزان اطلاعاتی که در لحظه قابلیت تبادل بین تعداد بازدید کنندگان سایت شما در لحظه دارد چه میزان است. اگر بازدید سایت شما و تعداد بازدیدکنندگان بالاتر از پهنای باند و ترافیک باشد سرور پیغام ارور می دهد و تعدادی از بازدید کنندگان امکان بازدید از سایت شما را نخواهند داشت.

بانک اطلاعاتی سرور

نوع بانک اطلاعاتی و سرعت آن در سرور  برای وب سایت شما بسیار مهم است و تاثیری مستقیم در سئو و سرعت وب سایت شما دارد.

قیمت هاست و میزبانی

با توجه به تنوع و شرایط مختلفی که گفته شد قیمت هاست ها هم متفاوت است و قیمت آنها بر حسب زمان یکساله از حدود 500،000 تومان به بالا می باشد.

در اینجا نکته مهم این است که یک متخصص بر حسب نوع کار شما، نوع وب سایت، اهداف و آینده نگری سایت شما و همچنین سوابق شرکت های ارائه دهنده میزبانی  به شما مشاوره دهد و بهترین میزبانی مناسب را انتخاب نماید.

شرکت مدیران برتر با بیش از 20 سال سابقه در زمینه طراحی و راه اندازی وب سایت به شما در موارد مختلف وب سایت شما از دامنه، میزبانی و طراحی مشاوره رایگان می دهد.

طراحی وب سایت و اپلیکیشن
طراحی وب سایت و اپلیکیشن توسط مدیران برتر

طراحی وب سایت :

طراحی وب سایت به معنای عملیات های کدنویسی، برنامه نویسی و طراحی گرافیک وب سایت شما است.

مقاله ” آیا کسب و کار من به وب سایت نیاز دارد” جهت اطلاعات بیشتر توصیه می شود.

روش های طراحی وب سایت

طراحی سایت به سه روش کلی انجام می شود

1 – وب سایت استاتیک : این وب سایت از طریق کد نویسی HTML انجام می شود و این سایت ها معمولا دارای سرعت خوبی هستند، و هزینه نسبتا کمی دارند.

مشکل این وب سایت ها این است که بخش مدیریت نداشته و ایجاد تغییرات در سایت مشکل است و با توجه به سیستم های سئوی امروزی از این روش بسیار کم استفاه می شود و خیلی کارا نمی باشد.

2 – کد نویسی داینامیک: سایت های داینامیک دارای پویایی هستند و معمولا سایت هایی به صورت کاملا اختصاصی هستند و در راه اندازی آنها زمان و انرژی زیادی صرف می شود و از ابتدا یک تیم برنامه نویس  به همراه تیم گرافیک اقدامات و برنامه نویسی ها و همچنین طراحی ها را انجام می دهد .

این سایت ها کاملا اختصاصی و در صورتی که برنامه نویس حرفه ای آن را انجام داده باشد دارای امکانات مختلف با سرعت کیفیت بالایی هستند.

مشکل طراحی وب سایت از این طریق هزینه تمام شده آن است و حداقل از هزینه های 50،000،000 تومان به بالا، بسته به نوع و کارکردهای مورد نیاز انجام می شود.

3 – استفاده از CMS ها

CMS ها چه هستند؟

CMS مخفف (Content Management System) می باشد و در واقع نرم افزار تحت وب می باشند که عملیات های ساخت، ویرایش، اصلاح محتواهای تحت وب را انجام می دهد. CMS ها از اوایل قرن بیستم با همه گیر شدن اینترنت جایگاه اصلی خود را یافتند و به سرعت پس از چند سال پیشرفت بسیار قابل توجهی کردند.

بخواهم به زبان ساده بگویم یک سری شرکت ها موتور اصلی تولید، ویرایش و اصلاح محتواهای وب سایت را به صورت باز متن (Open Sourse) ارائه داند و برنامه نویسان از انجام کارهای اولیه و راه اندازی موتور اصلی بی نیاز شدند و این کار حجم زیادی از کار طراحی وب سایت را کم کرد.

در عین اینکه این نرم افزار ها در همه جای جهان گسترش یافتند باگ ها و اشکالات این نرم افزارها هم دائما گزارش می شود، لذا این نرم افزارها دائما در حال بهینه سازی و پیشرفت می باشند.

CMS ها ی متنوع زیادی ارائه شدند که در ذیل به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم.

Joomla

WordPress

Dropal

PHP Nuke

و ….

از این میان CMS وردپرس از مابقی CMS ها به علت امکانات و سرعت و … دارای محبوبیت بسیاری شده به طوری که تا سال 2023 بیش از 810 میلیون وب سایت با این CMS نصب و راه اندازی شده است.

طراحی وب سایت حرفه ای و اختصای با 28 میلیون تومان
طراحی وب سایت حرفه ای و اختصای با 28 میلیون تومان

هزینه طراحی وب سایت با CMS وردپرس:

وقتی که در اینترنت جستجو می نمائید با قیمت های متفاوت و با اختلاف بسیاری جهت راه اندازی و طراحی ورد پرس را مشاهده می کنید.

شما از قیمت 700،000 تومان مشاهده می کنید تا 200،000،000 تومان !!!

اینجا سوال پیش می آید که چرا اختلاف قیمت هاجهت طراحی وب سایت ارائه شده بسیار است ؟

بسیاری از افراد و جوانان اینگونه تصور می کنند که در صورتی که نصب wordpress را بیاموزند و بتوانند  افزونه های آن و یا قالب های آماده را نصب کنند، طراح وب شده اند و با این روش ها اقدام به کار طراحی وب سایت می کنند.

این افراد و بعضا شرکت ها با نصب یک ورد پرس و حتی خریداری یک قالب آماده ورد پرس و جایگزینی مطالب مشتری در قالب آماده مذکور سایت را آماده می کنند و نهایتا با 8 ساعت کار و هزینه خرید قالب آماده از حدود 200،000 تومان تا 1،500،000 تومان سایت شما را راه اندازی می کنند.

از آنجایی که این افراد به عنوان متخصصین این عرصه به حساب نمی آیند می توان آنها را با ساعتی 50،000 تومان به کار گرفت و با خرید یک قالب 200،000 تومانی هم یک سایت را با مبلغ 700،000 تومان انجام داد و اگر خود آن فرد کار طراحی را انجام داده باشد، در واقع 400،000 تومان در اعلام هزینه 700،000 تومان به مشتری درآمد کسب کرده و اگر فردی را برای انجام آن گرفته باشد، قیمت بالای 700،000 تومان برای آن شرکت سود محاسبه می شود!

بعضی از شرکت ها هم با همین استراتژ ی عملکرد، ولی با استراتژی قیمت گذاری بالا قیمت هایی تا 40،000،000 تومان  را برای طراحی وب سایت ارائه می دهند و سود سرشاری فاقد حس تعهد به جیب می زنند.

سوال این است که طراحی وب سایت با  روش مذکور چه مشکلی دارد ؟

قالب های آماده، که عموما توسط شرکت های خارجی ارائه می شوند، با قیمت هایی از حدود 39 دلار به بالا ارائه می شوند ( مانند سایت themeforest.net  و یا وب سایت envato.com )، این وب سایت ها قالب هایی را طراحی و آماده سازی می کنند و در وب سایت به فروش می رسانند و از طرفی به منظور جلوگیری از یک بار خرید مشتری و فروش آن به تعداد بالا کدهایی را در کد نویسی به عنوان قفل نرم افزاری قرار می دهند تا قالب مورد نظر فقط قابل نصب بر روی یک دامنه و سایت باشد.

افراد و شرکت هایی از ایران این قالب ها را خریداری کرده و قفل آنها می شکنند و مجدد نام خود را در آن درج و قفل گذاری می کنند. و بعد از آن افراد و شرکت هایی دیگر این قالب ها را از سایت های ایرانی خریداری می کنند.

این پروسه قفل شکستن ایجاد مشکلات و اصطلاحا باگ هایی در قالب ها می کنند که قالب ها همواره دارای مشکلات متعددی از جمله سرعت و سئو پذیری و پذیرش توسط موتورهای جستجو گر چون گوگل می شوند و سئو سازی آنها خیلی مشکل خواهد بود و به عنوان یک وب سایت معتبر شناخته نمی شوند و از طرف دیگر قفل های جدیدی که تعریف می شود به اینگونه است که کدهایی نوشته می شود که در هرمرتبه که سایت قرار است بالا بیاید به وب سایت خریداره شده اطلاعاتی ارسال می کند.

اگر اطلاعات مورد نظر با قفل خریداری شده مطابقت داشته باشد اجازه بالا آمدن سایت داده می شود و همین ارسال اطلاعات و دریافت آنها باعث کندی سایت شده و از طرف دیگر در صورتی که وب سایت فروشنده، به هر دلیلی مشکل داشته باشد و یا فروشنده سایتش را جمع آوری نماید، دیگر وب سایت خریدار بلا استفاده خواهد بود.

شما تصور کنید، وب سایتی برای شما راه اندازی شود و از قالب های آماده لایسنس دار استفاده شده باشد، چندین سال فعالیت کنید و رتبه سایت خود را ارتقاء دهید و هزینه های متعدد در جهت سئو سازی انجام داده باشید و ناگهان شرکت ارائه دهنده وب سایتش را جمع کند، در آن زمان است که سایت شما و تمام زحمات و هزینه های شما به باد رفته است.

چاره برای داشتن یک وب سایت حرفه ای چیست؟

روش عملکرد صحیح و متعهدانه در جهت راه اندازی وب سایت این است که ورد پرس خام برای مشتری نصب شود و سپس، طبق مشاوره رایگان که به مشتری داده می شود و اطلاعاتی که از مشتری اخذ می شود تصویر پیش بینی ظاهر سایت برای مشتری به صورت گرافیکی با در نظر گرفتن نوع سایت مورد نیاز، مشتریان هدف، رنگ بندی سازمانی و روانشناسی رنگ با انطباق بر مشتریان هدف و … طراحی شود و به مشتری ارائه شود.

متقاضی وب سایت پس از ملاحظه فایل گرافیکی (JPG)، و تایید آن، طرح به برنامه نویسان و طراحان قالب شرکت ارائه شده و قالب مورد نظر به صورت اختصاصی برای مشتری طراحی شود، در کنار این پروسه طراح گرافیک با در نظر گرفتن موارد گرافیکی و سئوی تصاویر طرح های گرافیکی را طراحی و با واحد کد نویسی همکاری نماید و در نهایت بخش سئو موارد را بازبینی و سئو سازی نهایی نماید ودرنهایت سایت شما را ارائه دهد.

در این حالت یک وب سایت اختصاصی بدون وابستگی به هیچ شرکت و یا کدهای مخربی به شما ارائه می شود که می توانید بدون دغدغه بر روی آن کار و سرمایه گذاری کنید و برای شما درآمد زایی بالایی ایجاد کند.

قیمت مناسب برای طراحی وب سایت ورد پرس با طراحی اختصاصی چقدر است ؟

در طراحی و راه اندازی وب سایت ورد پرس اختصاصی  طبق مواردی که در پاراکراف بالا گفته شد به صورت نرمال برای یک وب سایت حرفه ای با امکانات لازم به افراد زیر نیاز است.

کد نویس php و متخصص WordPress به عنوان دولوپر  با حدود 50 ساعت کار و معمولا یک کد نویس حرفه ای حقوقی معادل ساعتی 200،000 تومان در ایران پرداخت می شود که می شود 10،000،000 تومان

طراح گرافیست با تخصص سئوی گرافیکی با حدود 40 ساعت کار و معمولا یک طراح گرافیک حرفه ای حقوق معادل ساعتی 150،000 تومان می باشد که می شود 6،000،000 تومان

سئو کار حرفه ای با حدود 30 ساعت کار و معمولا حقوقی معادل 200،000 تومان می شود 6،000،000 تومان

امور اداری و هزینه های مازاد شرکتی حدود 5 درصد که می شود 1،100،000 تومان

دیتا اینترای توسط نیروی مسلط به وب سایت حدود 10 ساعت از قرار ساعتی 100،000،000 تومان که می شود 1،000،000 تومان

سود معقول  شرکت 20 درصد که می شود 4،620،000 تومان و البته شرکت 25 درصد از این مبلغ را بابت مالیات پرداخت می کند(1،155،000 تومان)  و سود نهایی شرکت برابر با 3،465،000 تومان

با توجه به اعداد و محاسبات مذکور قیمت طراحی یک وب سایت شرکتی ایده آل و یا فروشگاه اینترنتی  در سال 1402 برابر با مبلغ 28،720،000 تومان می شود.

این مبلغ بسته به نوع وب سایت، تخمین میزان زمان کار در وب سایت های شخصی، سازمانی و … تولرانس و تغییراتی معقول می تواند داشته باشد.

شرکت مدیران برتر با به کارگیری نیروهای متخصص و انجام کار متعهدانه و قابل ضمانت طبق این رویه در طول فعالیت خود که بالغ بر بیست سال می باشد طراحی هایی حرفه ای را انجام می دهد.

جهت سفارش طراحی وب سایت می توانید با شماره های شرکت مدیران برتر 02188690343 و 09334963186 و یا از طریق درخواست طراحی وب سایت و درخواست مشاوره با ما درتماس باشید.

ما طراحی حرفه ای وب سایت شما را ضمانت می کنیم .

خلاصه مطالب

برای شرکت ها، افراد و سازمان های با قعالیت های نرمال که حدود 90 درصد از متقاضیان ایران را تشکیل می دهند راه اندازی یک وب سایت وردپرسی استاندارد و طراحی اختصاصی بدون وابستگی به قالب ها و لایسنس ها و استفاده از متخصصی این حیطه توصیه می شود.

هزینه نرمال این راه اندازی و طراحی جهت وب سایت معادل حدود 28 میلیون تومان است و البته بسته به نوع طراحی می تواند کم تر و یا بیشتر باشد ولی این جابجایی قیمت  معقول و با توجه به هزینه ها باید باشند.

هزینه خرید دامنه دات آی آر و میزبانی استاندارد هم حدود 5 میلیون تومان می باشد که این مورد بسته به وب سایت متقاضی تغییراتی دارد.

طراحی های خود را به شرکت مدیران برتر با خیال راحت بسپارید.

منتظر شما هستم .

طراحی وب سایت- برنامه نویسی - راه اندازی اپلیکیشن          خدمات مارکتینگ و بازاریابی- طراحی وب سایت

طراحی وبسایت ، برنامه نویسی ، مدیران برتر ، قیمت طراحی وب سایت ، وب سایت وردپرسی ، ورد پرس ، سایت ، سایت استاندارد ، سایت حرفه ای

نویسنده : واحد محتوای شرکت مدیران برتر

درخواست مشاوره طراحی وب

رایگان
مدیران برتر

درخواست مشاوره