88690343 - 021

ساعات کاری : 9 الی 17

داشتن وب سایت دیگر یک ضرورت است

در سال های گذشته اشخاص، شرکت ها، مشاغل و سازمان هایی که دارای وب سایت بودند در واقع یک آپشن اضافه نسبت به سایر رقبای خود در بازار داشتند. 

دنیای امروز با پیشرفت علوم ارتباطات و دیجیتال، ایجاد فرهنگ خرید و بررسی  محصولات و خدمات بر بستر اینترنت توسط قشر عظیمی از جامعه از جوان تا مسن،  که بحران بیماری کرونا نیز  در تسریع و جا انداختن این فرهنگ و تغییر رفتار مصرف کنندگان  نقش بسزایی داشته است، باعث شده که داشتن وب سایت برای هر کسب و کار و اشخاصی که می خواهند با جامعه در ارتباط باشند و   محصولات یا  خدماتی را ارئه دهند به یک ضرورت تبدیل شده است.

 

طراحی وب سایت حرفه ای
گارانتی طلایی

گارانتی خدمات و طراحی ها

گروه مدیران برتر با تکیه بر تخصص و تجربه مدیران و پرسنل خود، و همچنین با رویکرد کسب رضایت صد درصد مشتریان خود کلیه خدمات خود، طراحی ها و خدمات خود را گارانتی طلایی می نماید.

گارانتی طلایی بدین معنا است که گروه مدیران برتر موظف است رضایت صد در صد مشتریان گرامی را اخد نماید و در صورت عدم موفقیت در کسب رضایت صد در صد شما، کلیه مبالغ را به صورت کامل عودت خواهد داد.

بخش طراحی وب سایت مدیران برتر، در واقع همان شرکت مهتاب رایانه درخشان می باشد که از سال 1381 خدمات طراحی وب سایت را به صورت اختصاصی به صدها مشتری خود ارائه داده است و پس از ثبت و راه اندازی گروه مدیران برتر در بخش خدمات برتر گروه مدیران برتر ادغام گردیده است و سابقه ای بیست ساله را در ارائه خدمات طراحی وب سایت در کارنامه خود دارد.

مراحل انجام پروژه شما

نیازسنجی و شناخت مشتری

تم گرافیکی اختصاصی

برنامه نویسی و توسعه فنی

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

تست های کنترل کیفی

تحویل نهایی و آموزش

چگونه می توانم وب سایت داشته باشم؟

از  آنجایی که هدف از داشتن وب سایت معرفی محصولات و خدمات شما و افزایش فروش شما است و از طرف دیگر گروه مدیران برتر نیز افزایش فروش و مشاوره مدیریتی و تخصصی یکی از تخصص های آن است و بر این اعتقاد است که اگر کاری را برای شما انجام می دهد باید به بهترین نحو، با کسب رضایت صد در صدی شما باشد و کارایی داشته باشد لذا قبل از انجام هر کاری با انجام مشاوره رایگان و کسب اطلاعات کافی پیشنهادات لازم را در خصوص نوع، رنگ، و چیدمان و ملزومات لازم وب سایت اختصاصی شما ارائه می دهد و پس از تایید شما پروسه طراحی و راه اندازی وب سایت شما آغاز می شود و پس از اتمام طراحی و برنامه نویسی سایت را در اختیار شما قرار خواهد داد.

وب سایت شما تا مدت شش ماه به صورت رایگان گارانتی خواهد بود و پس از آن هم گروه مدیران برتر همواه همراه شما خواهد بود.

مشاوره طراحی

جهت اخذ مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

021-88690343

از آنجایی که هدف مدیران برتر ارائه خدمات کاربرد و کسب بهترین نتیجه و رضایت کامل مشتران خود می باشد، لذا لطفا  بر روی کلید ” مشاوه طراحی وب ” و تکمیل فرم اطلاعات مربوطه کلیک نمایید.

مشاوران مدیریتی و دیجیتال مارکتینگ شرکت اطلاعات شما را مطالعه و پس از آن با شما تماس می گیرند و مشاوره نوع و نحوه طراحی وب سایت شما و پیشنهادات را ارائه خواهند داد. 

این مشاوره کاملا رایگان بوده و برای کسب نتیجه مطلوب و کاربردی بسیار مهم و ضروری است.

درخواست مشاوره طراحی وب

رایگان
مدیران برتر

درخواست مشاوره