88690343 - 021

ساعات کاری : 9 الی 17

آموزش مدیریت مارکتینگ و فروش روابط عمومی توسعه فردی مالی و مالیاتی

آموزش یکی از اصلی ترین ارکان هر سازمان و شخص می باشد. در واقع توقف آموزش و یادگیری ایست مغزی انسان و نیرو های سازمانی است.

آموزش سازمانی

شرکت مدیران برتر با تدوین بیش از دویست دوره ضروری و مهم در زمینه های مدیریت، مارکتینگ، بازاریابی و فروش، روابط عمومی، مالی و مالیاتی و توسعه فردی آمادگی برگزاری دوره های درخواستی سازمان ها و شرکت را به صورت های زیر دارد:

 

  • برگزاری دوره های حضوری در محل سازمان متقاضی یا محل مورد درخواست
  • برگزاری دوره های آنلاین بر بستر نرم افزار های مرتبط
  • تولید محتوای آموزشی ویدئویی یا صوتی طبق نیاز سازمان
آموزش سازمانی
رویدادهای آنلاین

شرکت مدیران برتر به منظور انجام وظیفه اجتماعی و خدمت به جامعه  اقدام به برگزاری رویدادهای و دوره های مورد تقاضای اشخاص  در بخش رویدادهای نموده و این رویدادها به صورت متناوب در طول سال برگزار می شوند.

متقاضیان می توانند با ورود به بخش رویداد ها از طریق کلید زیر و یا کلید رویدادها در منوی اصلی دوره مورد نظر خود را انتخاب و آموزش های لازم را ببینند.

 

محصولات و دوره ها

جهت توسعه آموزش و تسهیل در این امر شرکت مدیران برتر اقدام به تولید محصولات آموزشی در قالب های ویدیوئی، صوتی و متنی نموده است که متقاضیان می توانند آن ها را از بخش محصولات مشاهده و تهیه نمایند.

متقاضیان می توانند با ورود به بخش محصولات از طریق کلید زیر و یا کلید محصولات در منوی اصلی دوره مورد نظر خود را انتخاب و آموزش های لازم را ببینند.

 

درخواست مشاوره طراحی وب

رایگان
مدیران برتر

درخواست مشاوره