88690343 - 021

ساعات کاری : 9 الی 17

عکاسی مدلینگ چیست ؟

این سوال که عکاسی مدلینگ چیست می‌تواند برای اشخاصی که بصورت تخصصی فعالیت می‌کنند، و یا اشخاصی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از این حوزه عکاسی دارند، جالب باشد. در واقع این نوع عکاسی زیر شاخه‌ای از عکاسی صنعتی و تبلیغاتی است که به موضوع مد و زیبایی می‌پردازد. عکاسی ژورنالی کمی با عکاسی مدلینگ متفاوت است.
عکاسی ژورنالی و مدلینگ هر دو زیر مجموعه‌های عکاسی تبلیغاتی و صنعتی هستند اما عکاسی مدلینگ تمرکز بر عکاسی از محصولات همراه با مدل دارد درصورتیکه در عکاسی ژورنالی ، عکاسی می‌تواند بدون مدل هم انجام شود. در این نوع عکاسی بعد از اینکه طراحان مد و زیبایی طرح‌های خود را ارائه دادند، توسط یک مدل (خانم، آقا یا کودک) به معرض نمایش گذاشته می‌شود. این در حالی است که عکسبرداری از طرح مورد نظر باید جذابیت‌های آن طرح را به تصویر بکشد. در واقع در عکاسی تبلیغاتی و به خصوص در عکاسی مدلینگ موارد زیادی هست که روی عکاسی تاثیر مستقیم دارد. یک شرکت عکاسی تبلیغاتی باتجربه تمام این موضوعات را می‌داند و می‌تواند بصورت تخصصی آنها را رعایت نماید.

برخی از نمونه کارهای مدیران برتر

تجهیزات عکاسی مدلینگ چیست ؟

اساس کار در عکاسی مدلینگ، در مورد لباس، مد و زیبایی است. و ما تمام تمرکزمان را روی این نکته میگذاریم

اصناف مرتبط برای عکاسی مدلینگ :

این موضوع که این نوع عکاسی برای برندهای بزرگ و تولیدکنندگان بزرگ است، کاملا اشتباه است. قطعا هر تولیدکننده‌ای تمایل به دیده شدن و بزرگ شدن یا به عبارت صحیح‌تر برندینگ دارد.اما برای دیده شدن و برندینگ شما نیاز به تبلیغات دارید. حال اینکه اولین نکته و پایه‌ی اساسی برای هرتولیدکننده و یا فروشنده‌ای نمایش کاتالوگ محصولات یا ژورنال محصولات است. بنابراین شما بعنوان یک نکته اساسی باید ابتدا برای خود یک ژورنال بسازید و از آن برای نمایش محصولات خود استفاده نمایید.

درخواست مشاوره طراحی وب

رایگان
مدیران برتر

درخواست مشاوره