88690343 - 021

ساعات کاری : 9 الی 17

کلینیک تخصصی مشاوره کسب و کار

از کسب و کارهای کوچک خانگی گرفته تا شرکت‌ها و مدیران آنها، همه و همه برای افزایش طول عمر کسب و کار خود، نیازمند مشاوره و راهنمایی می‌باشند.
به عبارت دیگر؛ همه‌ی ما انسان‌ها چه در زمینه‌ی مسائل شخصی و چه کاری، بارها و بارها نیازمند کمک و راهنمایی افراد باتجربه برای انتخاب درست و بهینه هستیم. انتخاب‌هایی که ممکن است مسیر زندگی ما را کاملاً تغییر دهند؟!
چراکه امروزه به دلیل پیچیده شدن ماهیت کسب و کارها و درهم تنیدگی نکات و مباحث مختلف با یکدیگر، نیاز به مشاوره‌ تجاری صدچندان گردیده است.

از جمله خدمات گروه مدیران برتر به پشتوانه مشاوران و متخصصان زبده و مجرب به ایده‌پردازان، کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و سایر فعالان اقتصادی ارائه می‌شود؛ ارائه خدمات مشاوره، منتورینگ و کوچینگ در کلیه حوزه‌های کسب و کار و به تمامی روشهای حضوری، تلفنی و آنلاین در اقصی نقاط ایران و جهان می‌باشد. 

مشاوران هر یک از حوزه‌های تخصصی، افراد خبره‌ای هستند که رزومه و صلاحیت آنها جهت ارائه مشاوره تخصصی کسب و کار (Business Consulting) به تایید گروه مدیران برتر رسیده است. 
جهت ثبت درخواست مشاوره تخصصی کسب و کار از اعضای علمی مجرب مدیریان برتر، در بخش مشاوره گیرنده عضو شده و اطلاعات مربوطه را جهت اخذ مشاوره تکمیل بفرمایید

حوزه های مشاوره

مراحل اخذ مشاوره