88690343 - 021

ساعات کاری : 9 الی 17

کسب درآمد از طریق همکاری در فروش

همکاری در فروش
بالاترین میزان درصد پرداختی به همکاران فروش تا ۳۰٪

گروه مدیران برتر، برترین بستر ارایه محتوای آموزشی در کشور، آمادگی خود را جهت همکاری آموزشی با اشخاص حقیقی و حقوقی اعلام می دارد .

حق استفاده از آرم(لوگو) ، نام یا نشان تجاری گروه مدیران برتر ، تنها با درخواست کتبی و تائید شرکت مدیران برتر مجاز است، در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد .
شیوه تبلیغات مشترک: باید با هماهنگی و تائید کتبی گروه مدیران برتر صورت پذیرد، در غیر اینصورت تمامی همکاری ها با فرد متخلف لغو می گردد، متون و تصاویر تبلیغاتی مجاز در سایت ارائه گردیده است و در پنل همکاری نیز موجود می باشد، همکار نمیتواند از جملاتی که جنبه تبلیغاتی دارد و موجب وهم و گمراهی متقاضیان می شود استفاده نماید.

در ابتدای همکاری به شما میزان ۷٪ از کل مبلغ فروش به کسانی که از لینک مخصوص شما وارد سایت می شوند تعلق می گیرد. در صورتیکه به ضوابط و قوانین ما احترام بگذارید و شیوه های تبلیغ شما موثر باشد اگر بیش از ۳۰ میلیون تومان فروش داشته باشید و یا ۳۰ مشتری معرفی کرده باشید که به هر مبلغی خرید موفق در سایت ما داشته باشند(هر کدام زودتر رخ داد)به صورت خودکار به سطح بعد که مارکتر است حساب شما ارتقاء پیدا میکند.

⚠️ در صورتیکه تمایل دارید از همان ابتدای شروع همکاری به سطح مارکتر منتقل شوید میتوانید مستقیم مبلغ ورودی ۳ میلیون تومان را پرداخت و به سطح بعدی منتقل شوید این مبلغ غیر قابل بازگشت است اما میزان کمیسیون شما را از همان ابتدا دو برابر میکند.

بعد از آنکه شما شرایط ورود به این سطح را محیا کردید به صورت سیستمی به این سطح ارتقاء پیدا میکنید و به شما میزان ۱۴٪ از کل مبلغ فروش به کسانی که از لینک مخصوص شما وارد سایت می شوند تعلق می گیرد. در صورتیکه به ضوابط و قوانین ما احترام بگذارید و شیوه های تبلیغ شما موثر باشد اگر بیش از ۶۰ میلیون تومان فروش داشته باشید و یا ۶۰ مشتری معرفی کرده باشید که به هر مبلغی خرید موفق در سایت ما داشته باشند (هر کدام زودتر رخ داد) به صورت خودکار به سطح بعد که پرمیوم است حساب شما ارتقاء پیدا میکند.

⚠️ در صورتیکه تمایل دارید از همان ابتدای شروع همکاری به سطح پرمیوم منتقل شوید میتوانید مستقیم مبلغ ورودی ۶ میلیون تومان را پرداخت و به سطح بعدی منتقل شوید این مبلغ غیر قابل بازگشت است اما میزان کمیسیون شما را از همان ابتدا تقریبا سه برابر میکند.

سطح سوم همکاری – PREMIUM:
بعد از آنکه شما شرایط ورود به این سطح را محیا کردید به صورت سیستمی به این سطح ارتقاء پیدا میکنید و به شما میزان ۲۰٪ از کل مبلغ فروش به کسانی که از لینک مخصوص شما وارد سایت می شوند تعلق می گیرد. در صورتیکه به ضوابط و قوانین ما احترام بگذارید و شیوه های تبلیغ شما موثر باشد اگر بیش از ۱۰۰میلیون تومان فروش داشته باشید و یا ۱۰۰ مشتری معرفی کرده باشید که به هر مبلغی خرید موفق در سایت ما داشته باشند (هر کدام زودتر رخ داد) به صورت خودکار به سطح بعد که ایجنت است حساب شما ارتقاء پیدا میکند.

⚠️ در صورتیکه تمایل دارید از همان ابتدای شروع همکاری به سطح ایجنت منتقل شوید میتوانید مستقیم مبلغ ورودی ۱۰ میلیون تومان را پرداخت و به سطح بعدی منتقل شوید این مبلغ غیر قابل بازگشت است اما میزان کمیسیون شما را از همان ابتدا تقریبا بیش از ۴ برابر میکند.

بعد از آنکه شما شرایط ورود به این سطح را محیا کردید به صورت سیستمی به این سطح ارتقاء پیدا میکنید و به شما میزان ۳۰٪ از کل مبلغ فروش به کسانی که از لینک مخصوص شما وارد سایت می شوند تعلق می گیرد.

سطح Branch در واقع اخذ شعبه مدیران برتر در مناطق مختلف تهران و یا در شهرستان ها می باشد .

بعد از آنکه شما شرایط ورود به این سطح را محیا کردید ( قبول شدن درخواست – عقد قرارداد – شرکت در آزمون )  به شما میزان 50% از کل مبلغ فروش به کسانی که از لینک مخصوص شما وارد سایت می شوند تعلق می گیرد. در صورتیکه به ضوابط و قوانین ما احترام بگذارید و شیوه های تبلیغ شما موثر باشد شرکت پاداش های متعدد دیگری را نیز به شعب اختصاص خواهد داد.

شرایط اخذ شعبه :

عقد قرارداد : برای اینکه شما بتوانید امکان شرایط شعبه مدیران برتر را داشته باشید باید در ابتدا درخواست کتبی خودتان را از طریق فرم درخواست همکاری در سایت و یا ارسال فاکس به شماره : 021-23632842 داخلی 8 و یا ایمیل branch@ModiranBartar.comارسال فرمایید.  

در صورت موافقت، زمانی برای آزمون و مصاحبه آنلاین ) مشخص می شود و پس از قبولی در مصاحبه، قرارداد برای شما ارسال می شود .

شعب موظف به فروش حداقل مبلغ 150 میلیون تومان در ماه می باشند.

مدت سه ماه ابتدای شروع همکاری شعب می توانند 60% تعهد خود را انجام دهند و پس از سه ماه در صورت عدم توانایی به فروش تارگت مربوطه قرارداد آنها فسخ خواهد شد.

شرکت مدیران برتر پشتیبانی ها متعددی را برای مدیران شعب و همچنین پرسنل و بازاریاب های آنها از جمله آموزش، جذب نیرو، و برنامه ریزی فروش خواهد داشت.

شعب باید امکانات اخذ بازاریاب ، نویسنده ( آنلاین یا حضوری ) و تبلیغات را داشته باشند.

درصد و حقوق بازاریاب های شعب از طریق شعبه مرکزی طبق سطوح همکاری اول و دوم پرداخت خواهد شد.

پرداخت مبلغ 30 میلیون تومان طبق قرارداد به مدیران برتر به صورت ضمانت ( این مبلغ در زمان اتمام همکاری،( اتمام یا فسخ قرارداد ) عودت داده خواهد شد.

 

⚠️ بله ! هنوز تمام نشده درآمد شما برای ما مهم است!
شاید شما بودجه ورود به سطوح مارکتینگ به صورت مستقیم نداشته باشید، میتوانید زیر مجموعه هایی را به سایت معرفی کنید و بعد از ارتقاء پنل آنها و فعالیت بازاریابیشان تا سه سطح ۱۰٪ و ۷٪ و ۵٪ کمیسیون از درآمد آنها را به خود اختصاص دهید! عالی نیست؟ هم از فروش خود کسب درآمد کنید هم از فروش زیر مجموعه های خود تا سه سطح.

شما در این سیستم ابتدا در سایت ما عضو میشوید، سپس به شما یک لینک اختصاصی داده میشود، این لینک میتواند برای هدایت دوستان شما به صفحه اصلی سایت ما باشد یا به صورت موضوعی برای یک محصول خاص، در نتیجه اطلاعات بازدید کننده برای یک سال در وب سایت ما ذخیره میشود.

شما بدون اینکه نیاز باشد برای راه اندازی کسب و کار سرمایه گذاری زیادی انجام دهید یا پشتیبانی خدمات و محصولات ما را انجام دهید از هر خرید مشتری پورسانت دریافت می کنید. به همین راحتی.

امروزه همکاری در فروش یا افلیت مارکتینگ از روش های درآمدی پولساز دنیاست و مردم سراسر جهان با همکاری برند های معروف کسب درآمد میکنند.

به آسانی بدون نیاز به پرداخت هزینه عضویت در سایت ما عضو شوید، محصولات ما را با لینک خودتان معرفی کنید، معرفی شدگان از سمت شما در پنل کاربریتان نمایش داده می شود، بعد از خرید موفق آنها پورسانت شما مطابق با سطح درآمدی ای که درآن هستید برای شما به پنلتان اضافه میشود، و میتوانید ماهیانه به صورت نقدی برداشت نمایید، شما در این سایت میتوانید حداقل ۲ تا 300 میلیون تومان ماهیانه درآمد داشته باشید.

بلی

ما همه چیز را برای همکاران فروش خود آماده کرده ایم:ما آموزش های تخصصی به شماارائه میکنیم که چطور در خانه بنشینید و با معرفی ما به دیگران به آسانی، اینترنتی پول در بیاورید.

گروه مدیران برتر با برگزاری دوره های آموزشی آنلاین، ارائه جزوه های آموزشی و پشتیبانی های متعدد همواره شما را در این مسید همراهی و پشتیبانی خواهد کرد.

آسان است، حتما شبکه اجتماعی دارید یا در لیست خود دوستان زیادی دارید :

با قراردادن  لینک های اختصاصی خودتان به افراد مختلف اطلاع رسانی کنید و یا بنر ها را در سایت ها ی مختلف تبلیغات رایگان و یا رسانه های مانند آپارات و … 

سیستم همکاری و کسب درآمد

درخواست مشاوره طراحی وب

رایگان
مدیران برتر

درخواست مشاوره